Bahenní zábaly GUAM a anti-aging drink NYADERM®

Zvenku i zevnitř v boji proti vaší celulitidě!

Zvenku i zevnitř – to je tím hlavním důvodem spojení osvědčených bahenních zábalů GUAM s moderním anti-aging drinkem NYADERM® pro ještě účinnější souboj s celulitidou.

Na rozdíl od běžných kolagenních produktů ochraňuje vzácnou bílkovinu elastin, která udržuje pokožku pružnou. Podporuje i vnitřní tvorbu kolagenu, zlepšuje pevnost a strukturu pokožky a díky tomu výrazně potlačuje celulitidu.

Viditelné výsledky očekávejte již po 4 týdnech pravidelného užívání.

* 10% sleva na Pečující a Intenzivní kúru

Přehrát video

Síla je v synergii!

Vámi oblíbené bahenní zábaly GUAM dokáží účinně bojovat proti celulitidě zvenčí. Ideální však je působit současně i zevnitř vašeho organismu. Proto bych vám ráda představila unikátní řešení v podobě spojení kúry GUAM s anti-aging drinkem NYADERM®

Osobně tento nový český anti-aging drink užívám dlouhodobě a vidím lepší výsledky. Proto věřím, že GUAM ve spojení s NYADERM® vytváří silný tým produktů v boji proti celulitidě.

Vaše bohyně Míša

Zvenku & Zevnitř

Získejte převahu v boji proti celulitidě synergií
GUAM & NYADERM®​

Osvědčená aplikace bahenních zábalů GUAM doplněná anti-aging kúrou NYADERM® představuje zcela nový a velmi účinný postup při odstraňování příčin vzniku celulitidy a snížení její viditelnosti. Síla tohoto spojení je založená na principu souběžného působení – zvenku i zevnitř. Bahenní zábaly GUAM nastartují odbourávání celulitidy. Výrazně podporují kožní mikrocirkulaci v buňkách a tkáních. Tím zlepšují vstřebávání aktivních složek obsažených v unikátní směsi patentovaných a klinicky ověřených složek kúry NYADERM®, které brání celulitidě vystoupit na povrch pokožky.

Proč celulitida vystupuje na povrch vaší pokožky?

Hormonální změny a překyselení organismu způsobené stravou s vysokým obsahem živočišných bílkovin a cukrů jsou dle aktuálních vědeckých poznatků největšími původci celulitidy. Vlivem vnitřní nerovnováhy je výrazně omezen průtok krve a lymfy. To vede k nedostatečnému zásobení buněk kyslíkem a živinami, což společně s volnými radikály zpomaluje obnovu kolagenu (pokožka je ochablá a tenká) a urychluje rozpadání elastinu (pokožka ztrácí pružnost). Tyto negativní vlivy umožňují celulitidě vystoupit na povrch oslabené pokožky.

Jak získat pevnou a pružnou pokožku?

Složení nutrikosmetického doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink účinně a systematicky působí na omezení procesů rychlé degradace elastinu a podporuje vlastní tvorbu kolagenu. Pokožce NYADERM® dodává prospěšné fytonutrienty, poskytující ochranu proti volným radikálům, a zásadotvorné látky HCO3-MAX®, které účinně zbaví vaše tělo překyselení – jedné z hlavních příčin celulitidy. Klinické studie patentovaných látek v produktu NYADERM®  (DERMAVAL™, VERISOL®, OptiMSM®) potvrdily výrazné zlepšení elasticity, pevnosti a struktury povrchu pokožky i výraznou redukci vrásek a snížení viditelnosti celulitidy. Výsledky očekávejte již po 4-8 týdnech pravidelného užívání.
Lepší nehty
Méně vrásek
Více vlasů
Omezení celulitidy

Patentované ingredience

* 10% sleva na Pečující a Intenzivní kúru

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Zde Vložte Text Nadpisu

Tající tělové máslo Guam Inthenso

Super výživné máslo, které efektivně zamezuje ztrátě pevnosti pokožky, zpevňuje a obnovuje. Extrémní hydratace pro opravdu vysušenou pokožku.

Tento inovativní produkt na kůži taje působením vašeho tělesného tepla, a činí tak z každé masáže opravdový zážitek. Obsahuje výtažky z řas GUAM a směs cenných přírodních vosků, které vyživují pokožku do hloubky, a jejich zpevňující a elastizující účinky jí dodávají celistvost a pevnost. Díky svému vysokému obsahu bambuckého másla a másla cupuaçu je GUAM Inthenso zvláště vhodné pro ty nejsušší a nejvíce dehydratované typy pleti.

Aktivní látky v jedné kapsli: mg /kap. % DRHP*
Bifidobacterium lactis HN019 biofilm Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm 10 x 109 CFU**        
Extrakt z oliv, granátového jablka, grepu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%) 100 mg (z toho epigallokatechin-3-gallát: 6mg)  
Riboflavin (vit. B2) 1 mg 71,4%
Biotin (vit. B7) 25 ug 50%

*Denní Referenční Hodnota Příjmu

**CFU – kolonie tvořící jednotky při výstupní kontrole z výroby

Složení: Rozpustná glukózová vláknina (glucofiber – prebiotikum), inulin (prebiotikum), extrakt z oliv, granátového jablka, grapefruitu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%), probiotické kultury ve formě biofilmu (Bifidobacterium lactis HN019 biofilm, Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm), glukomannan  (konjakový mannan), riboflavin (vitamín B2), biotin (vitamín B7), přidané látky: plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, guma gellan)

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.