<
>

RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D.

Přítelkyně nyadermu

Mohlo by Vás ještě zajímat?

Rozhovor Deadia a Petr Ryšávka

Jak se vyznat v probioticích nebo jak souvisí stav střev a celulitida?

Milena Žampová a Petr Ryšávka

Nadváha v menopauze? Jak významná je osa: pleť, střeva a probiotika?

Petr Ryšávka

Radí jak se vyznat v probioticích a proč je důležité studovat jejich rodný list?

Nenašli jste odpovědi na to co Vás zajímá? Napište nám.

RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D.

Genetik a molekulární biolog, který se intenzivně věnuje výzkumu mikrobiomu lidského těla a také vývoji nových probiotik. Aktivně přednáší na vědeckých, farmaceutických a lékařských kongresech, kde se zaměřuje především na vliv střevní, kožní a orální mikrobioty na zdraví člověka. Je autorem několika patentů, užitných vzorů a podílí se i na vývoji probiotik pro onkologické pacienty. Jako první na světě zavedl termín Prebiotický index potravin. Tento index určuje, která potravina a jak podporuje nebo naopak zabíjí přátelské probiotické střevní bakterie.

RNDr. Petr Fořt, CSc

RNDr. Petr Fořt, CSc. (*1946) je absolventem Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy v Praze. Od absolutoria pracoval převážně v lékařských oborech - klinické biochemii, experimentální imunochemii na pražské lékařské fakultě a také 20 let jako vědecký pracovník v oboru fyziologie a dietologie vrcholového sportu. Je autorem desítek vědeckých prací zabývajících se fyziologií a biochemií sportu. Je autorem Autor desítek vědeckých prací a výzkumných zpráv.

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Zde Vložte Text Nadpisu

Tající tělové máslo Guam Inthenso

Super výživné máslo, které efektivně zamezuje ztrátě pevnosti pokožky, zpevňuje a obnovuje. Extrémní hydratace pro opravdu vysušenou pokožku.

Tento inovativní produkt na kůži taje působením vašeho tělesného tepla, a činí tak z každé masáže opravdový zážitek. Obsahuje výtažky z řas GUAM a směs cenných přírodních vosků, které vyživují pokožku do hloubky, a jejich zpevňující a elastizující účinky jí dodávají celistvost a pevnost. Díky svému vysokému obsahu bambuckého másla a másla cupuaçu je GUAM Inthenso zvláště vhodné pro ty nejsušší a nejvíce dehydratované typy pleti.

Aktivní látky v jedné kapsli: mg /kap. % DRHP*
Bifidobacterium lactis HN019 biofilm Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm 10 x 109 CFU**        
Extrakt z oliv, granátového jablka, grepu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%) 100 mg (z toho epigallokatechin-3-gallát: 6mg)  
Riboflavin (vit. B2) 1 mg 71,4%
Biotin (vit. B7) 25 ug 50%

*Denní Referenční Hodnota Příjmu

**CFU – kolonie tvořící jednotky při výstupní kontrole z výroby

Složení: Rozpustná glukózová vláknina (glucofiber – prebiotikum), inulin (prebiotikum), extrakt z oliv, granátového jablka, grapefruitu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%), probiotické kultury ve formě biofilmu (Bifidobacterium lactis HN019 biofilm, Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm), glukomannan  (konjakový mannan), riboflavin (vitamín B2), biotin (vitamín B7), přidané látky: plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, guma gellan)

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.