NYADERM INFO CENTRUM

JSME TU PRO VÁS
KAŽDÝ DEN
Po - Pá 9:00 - 17:00
So - Ne 13:00 - 16:00
POMOC S NÁKUPEM?
KONTAKTUJTE NÁS
Tel.: +420 778 978 887
E-mail: info@nyaderm.com

ZAJÍMÁ VÁS VÍCE?

1. O přípravku
NYADERM

2. Objednání
a doprava

3. Reklamace
a vrácení

4. Dávkování
a skladování

5. Informace
o firmě

1. O PŘÍPRAVKU NYADERM® Anti-aging drink

NYADERM® je moderní nutrikosmetický doplněk stravy, který cílí na pravé příčiny stárnutí organismu a pleti. Komplexní složení patentovaných prémiových ingrediencí a přírodních látek obsažených v doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink pomáhá, dle závěrů provedených klinických studií jednotlivých účinných látek, předcházet a redukovat viditelné fyzické projevy stárnutí pokožky, jako jsou ochablá pleť, vrásky a drobné rýhy. NYADERM® Anti-aging Drink pečuje nejen o pleť. Neocenitelnou roli hraje i v péči o zdraví vlasů a nehtů.

Předně je zapotřebí zdůraznit, že vlastnosti kůže ovlivňují vnitřní a vnější faktory které na lidský organismus v průběhu života nevyhnutelně a přirozeně působí. Přibližně od 25. roku života se na povrchu pleti začínají objevovat první známky stárnutí jako jsou vrásky, drobné rýhy a nerovnoměrná pigmentace pokožky (tmavé skvrny). Nutrikosmetický doplněk stravy NYADERM® je určen všem, kteří chtějí tento proces zpomalit a docílit viditelně lepšího stavu pokožky, vlasů a nehtů.

Účinné látky obsažené v doplňku stravy NYADERM®  pomáhají pečovat o pokožku postiženou negativními vnitřními a vnějšími vlivy stárnutí, jak potvrdily klinické studie jednotlivých patentovaných látek. Zejména jejich schopnost obnovy pojivové tkáně a předcházet viditelným známkám stárnutí kůže.

Unikátní kombinace ingrediencí doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink působí na širší spektrum problémů. Zejména na omezení procesů rychlé degradace: elastinu (v důsledku zvýšené aktivity enzymů elastázy a želatinázy),  kolagenu a úbytku tukové vrstvy kůže. Užívání doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink podporuje hydrataci kožních buněk a zvýšuje produkci tělu vlastního kolagenu, který je zodpovědný za mladistvý vzhled pokožky. Zároveň tělu dodává prospěšné fytonutrienty a zásadotvorné látky (uhličitany a hydrogenuhličitany), stejně jako důležité vitamíny, antioxidanty a minerály.

NYADERM® Anti-aging Drink je exkluzivní nutrikosmetický doplněk stravy, který se zaměřuje na pravou příčinu stárnutí organismu a pleti. Komplexní receptura patentovaných ingrediencí působí současně na širší spektrum problémů, zejména omezením aktivity enzymů elastázy a želatinázy, snižujících pružnost kůže, vedoucích k tvorbě vrásek. Cílené dodání „vitamínů nové generace“ tzv. fytonutrientů rostlinného původu, chrání pokožku proti působení volných radikálů. Společně se zásadotvornými látkami (uhličitany a hydrogenuhličitany) účinně zpomalují stárnutí buněk. Klinické studie patentovaných látek obsažených v doplňku stravy NYADERM® Drink potvrdily u převážné části respondentů zlepšení a skvělé výsledky sledovaných parametrů již po 4 týdnech užívání. Výsledný efekt je při pravidelné konzumaci (ideálně 6 měsíců) viditelně patrný a přetrvává dlouhodobě. Jednou z použitých patentovaných účinných látek je mj. nejčistší forma molekulárního kolagenového hydrolyzátu na bázi tzv. peptidů. Ty se zcela odlišují od běžně používaných kolagenů. Molekulární kolagen na bázi peptidů je vysoce stabilní v trávícím traktu, a může tak rychle a efektivně putovat přímo do pokožky, kde působí jako výživná „infuze“ pro vaši pleť.

Klinicky prokázané účinky patentovaných látek obsažených v doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink potvrdily již po 4 týdnech užívání:
– obnovu tvorby zdravé pokožky a ochranu stávající hladiny kolagenu v těle;
– zvýšenou stimulaci a produkci tělu vlastního kolagenu;
– zlepšení elasticity, pevnosti a struktury povrchu pokožky;
– redukci drobných vrásek a rýh stejně jako viditelných projevů celulitidy;
– zvýšení odolnosti, objemu a síly vlasů, zpevnění nehtů.

Při užívání nutrikosmetického doplňků stravy NYADERM® Anti-aging Drink nebyly zjištěny vedlejší účinky. Doplněk stravy NYADERM® disponuje certifikátem o zdravotní bezpečnosti vydaným Státním zdravotním ústavem ČR.

Prokazatelné výsledky nutrikosmetického doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink budete vnímat již po čtyřech týdnech pravidelného užívání. Klinické studie patentovaných látek obsažených v doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink potvrdily, u převážné části respondentů, zlepšení a skvělé výsledky sledovaných parametrů již po 4-8 týdnech užívání, jiná část po 16 týdnech pravidelného užívání.*

Nejlepších výsledků bude dosaženo při každodenním a pravidelném používání. Ideální doba užívání doplňku stravy je 6 měsíců. Následně doporučujeme měsíční pauzu, po které je vhodné celý cyklus zopakovat.

NYADERM® Anti-aging Drink obsahuje patentované a studiemi ověřené ingredience: VERISOL®, OptiMSM® a DERMAVAL™, které pomáhají zlepšovat elasticitu, pevnost a strukturu povrchu pokožky. Dále pak redukovat vrásky a viditelné projevy celulitidy, zvyšovat odolnost, objem a sílu vlasů*. Synergicky s dalšími látkami přispívají k rychlejší obnově a přirozené tvorbě tělu vlastnímu kolagenu, zdraví kůže a udržení normálního stavu vlasů a nehtů.

Pro regulaci buněčného pH a objemu buněk je složení doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink dále obohaceno o směs hydrogenuhličitanů a uhličitanů HCO3-MAX®. Hydrogenuhličitanový transportní systém představuje ústřední prvek fungování našeho těla. Narušení jeho přenosu a pokles koncentrace hydrogenuhličitanů v krvi je jednou z hlavních příčin stárnutí.

Pro optimální vnitřní výživu pleti je složení doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink doplněno o kyselinu hyaluronovou, kokosovou vodu, rostlinné extrakty (přeslička rolní, šípky růže divoké), antioxidanty (puniklaginy), důležité vitaminy (H-biotin, vitamin C) a minerály (zinek).

Zdravá hladina kolagenu může pomoci zachovat pružnou a pevnou pokožku.Užívání jakéhokoliv kolagenu z hlediska jeho typu a kvality však automaticky neznamená obnovu tvorby tělu vlastního kolagenu. Nepřítelem kolagenu je elastáza, silný enzym, který je schopný štěpit bílkovinu elastin (důležitá součást pojiva). Výsledkem zvýšené aktivity elastázy je potenciální degradace síly pokožky, její pružnosti a následný dopad na tón pleti a její celkový vzhled.

Na základě klinické studie provedené producentem kolagenního hydrozlyzátu VERISOL® německé společnost Gelita bylo zjištěno, že aby kolagenový hydrozlyzát získaný z ryb fungoval a dosahoval studiemi uvedených efektů, musí ho být použito 2x více ve srovnání s kolagenem získaným z hovězího skotu.

Pro dosažení očekávaných výsledků pro zlepšení stavu pleti, vlasů a nehtů musí být použitá identická surovina za podmínek tak, jak bylo provedeno v klinické studii – tzn. stejná účinná látka (specifické složení), stejné množství (g/den) a po stejně dlouhou dobu užívání.

V době popularity kolagenu na sociálních sítích se stalo hitem uvádět nebo zkreslovat různé výsledky sledovaných parametrů, včetně předhánění se v uvádění lepších výsledků (např. zvýšení pružnosti nebo zmenšení hloubky vrásek), ovšem bez přímého odkazu na konkrétní studii a souhlasu jejího zadavatele. Data, kterými je spotřebitel ohromen, ale která neodkazují na konkrétní studii (její provedení), jsou zavádějící a často spotřebitele matou. Ten ho pak s velkým očekáváním a v dobré víře, že takový produkt (účinná látka) dosáhl skvělých výsledků při zlepšení stavu pleti, zakoupí. Přitom se ani nemusí jednat o identickou účinnou látku (specifické složení) od daného producenta s odpovídajícím množstvím účinné látky (gram/den) tak, jak byla podrobena testování v klinické studii!

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink není vhodný pro těhotné a kojící ženy, a to z důvodu vysokého obsahu vitamínů a minerálních látek. Pro plod resp. pro kojené dítě, nejsou vysoké dávky jakýchkoliv vitamínů nebo minerálů ve stravě matky vhodné. Obecně platí, že doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink je vhodný pro všechny zdravé dospělé osoby.

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink není určen a schválen k léčebným účelům. Z pozice výrobce doporučujeme, v případě jakýchkoliv aktuálních nebo chronických zdravotních a výživových omezení, konzumaci jakýchkoliv doplňků stravy vždy konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink je bez přidaného cukru (slazen pouze přírodními stéviol glykosidy). Neobsahuje umělá barviva ani geneticky modifikované potraviny.

Výrobek může obsahovat stopové množství: mléka, sóji, obilovin obsahujících lepek, vejce, celer a hořčici, jelikož výroba probíhá v závodě, kde se zpracovávají i ostatní potraviny, které výše uvedené alergeny obsahují.

Ne, doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink ani žádný jiný výrobek z naší dosavadní produkce není testován na zvířatech.

Klinické studie patentovaných látek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink prokázaly při pravidelném užívání již během 4-8 týdnů významné zlepšení hydratace pokožky, redukce viditelných drobných vrásek, linek, pigmentových skvrn a dalších nedokonalostí spojených se stárnutím pleti (ztráta objemu a pružnosti) ve všech vrstvách pokožky.*

V současné době jsou k dispozici tři varianty příchutí doplňku stravy. Neutrální, neochucená verze NATURAL AROMA a dvě atraktivní příchutě: CAPPUCCINO a MANGO-PASSION FRUIT. Do budoucna počítáme s dalším rozšířením příchutí.

Při vývoji doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink jsme od samého začátku vzali v úvahu váš osobitý styl, a proto nabízíme možnost výběru. Chápeme různorodost preferencí spotřebitelů. Mnoho konzumentů doplňků stravy, nejen na bázi kolagenu, není spokojeno s jejich chutí, která představuje větší či menší omezení při jejich pravidelné a dlouhodobé konzumaci. Chuť je důležitá, a proto jsme vyjma verze NATURAL AROMA připravili další dvě atraktivní příchutě: CAPPUCCINO a MANGO–PASSION FRUIT.

2. Objednání a doprava

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink  i NYADERM® ProBio  zakoupíte v našem e-shopu na těchto stránkách nebo u vybraných obchodních partnerů.

Založit účet na e-shopu www.nyaderm.com je jednoduché. Pro registraci stačí kliknout na třetí ikonu zprava (Můj účet) v pravém horním rohu stránky a následně na „Založit účet“.

Pokud se obáváte o své soukromí a máte zájem o odstranění vašich údajů z databáze, stáčí nás kontaktovat prostřednictvím e-mailu na support@nyaderm.com. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Ano, objednat doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink i NYADERM® ProBio  je možné i jednorázově bez registrace a založení zákaznického účtu. Bude vám stačit pouze e-mail, telefon a adresa pro doručení zásilky. Doručení je možné do jakéhokoliv z výdejních míst společnosti Zásilkovna, nebo do vlastních rukou.

Pokud si nemůžete vzpomenout na vaše heslo k zákaznickému účtu, klikněte na odkaz „Zapomenuté heslo“ a prostřednictvím jednoduchého procesu vyžádejte zaslání nového hesla na e-mail, který jste zadali při registraci.
V případě nejasností kontaktujte naši zákaznickou infolinku. Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu support@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Měsíční kúru doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink i NYADERM® ProBio  je možné objednat na našem e-shopu www.nyaderm.com přímo z domovské stránky, v sekci „OBCHOD“. V košíku můžete vybraný produkt ještě upravit, zvolit periodicitu platby (jednorázově, měsíčně) a vybranou příchuť. Po vyplnění kontaktních údajů a způsobu dodání stačí potvrdit volbu „Pokračovat k expedici“ a následně „Pokračovat k platbě“. Poté vybrat zvolený způsob platby a potvrdit volbu kliknutím na tlačítko „Zaplatit“ nebo „Dokončit objednávku“. Po autorizaci platební transakce je proces objednání hotov. Potvrzení přijde na e-mail, který jste zadali při registraci.

V případě nejasností se obraťte na naši zákaznickou infolinku, s objednávkou vám rádi pomůžeme.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu info@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Zaplatit objednávku je možné bezhotovostně platební kartou, bezhotovostně bankovním převodem (platební brána – Comgate), běžným bankovním převodem na náš účet (na váš e-mail zašleme podklady k platbě). Dále pak bezhotovostně prostřednictvím služby PayPal, v hotovosti vkladem na přepážce banky ve prospěch účtu prodávajícího, poštovní poukázkou, popř. i na dobírku. Dále je možná platba elektronicky dalšími způsoby umožňujícími bezhotovostní platební styk, jako např. služby: Apple Pay, GooglePay apod. tak, jak je bude prodávající postupně zavádět. Všechny zásilky, které jsou k dispozici skladem, odesíláme do 24 hodin od objednání a zaplacení.

Platba bankovním převodem je platba za zboží klasickým bankovním převodem. Po dokončení objednávky vám bude na e-mail zasláno potvrzení s podklady pro platbu. Zboží vám bude odesláno až po připsání platby na náš účet.

Platby kartou a platebními tlačítky bank se provádí skrze zabezpečenou platební bránu Comgate. Poskytovatelem platební brány je společnost ComGate Payments, a.s., https://www.comgate.cz/cz/platebni-brana, kontaktní údaje pro případné reklamace nebo dotazy k platbám: ComGate Payments, a.s. Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové, e-mail: platby-podpora@comgate.cz, tel: +420 228 224 267.

V případě jakýchkoliv nejasností kontaktujte naši infolinku. Můžete tak učinit prostřednictvím e-mailu info@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Nebyla-li objednávka dosud odeslána (do 24 hodin od objednání a zaplacení), je možné kontaktovat naši zákaznickou infolinku, která doručovací adresu v systému změní.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím e-mailu info@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Doručování doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink a NYADERM® ProBio probíhá výhradně prostřednictvím společnosti Zásilkovna, a to buď na kterémkoliv z více než 7 500 výdejních míst nebo přímo na vámi zvolenou doručovací adresu. Doprava doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink je v případě registrace a odběru čtvrtletní kúry zcela zdarma. V případě jednorázového odběru a doručení do výdejního místa společnosti Zásilkovna je doprava v ČR zpoplatněna částkou 89 Kč. Přejete-li si zásilku doručit domů na vámi zvolenou adresu, činí cena dopravy 135 Kč. V případě, že zakoupíte produkt na dobírku, je zapotřebí počítat s menším poplatkem ve výši 39 Kč. Cena dopravy se liší při doručení do Slovenské republiky a je vypočítávána v nákupním košíku. Všechny ceny expedice jsou uvedeny vč. 21 % DPH. Pro více informací nás kontaktujte prostřednictvím e-mailu info@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Ano, produkty zasíláme do většiny evropských zemí. V případě, že máte zájem o zaslaní doplňku stravy do jiné země než je ČR, vyplňte kam vám máme NYADERM® zaslat v sekci doručovací adresa v košíku. Vezměte na vědomí, že v případě odeslání produktu mimo EU může dojít ke zdržení zásilky z důvodu celních formalit příslušné země. V případě nemožnosti doručení doplňku stravy na vámi zvolenou adresu jsme připraveni vrátit veškeré finanční prostředky. Běžná doba doručení zásilek mimo ČR činí 4-8 pracovních dní v závislosti na cílové destinaci.

Na objednávky ze zemí mimo EU (včetně Švýcarska nebo Norska) se mohou vztahovat dodatečné celní poplatky nebo daně. Tyto poplatky a daně platí příjemce zásilky. Přesná výše poplatků bude záviset na objednávce a celních předpisech země určení.
V případě dotazů kontaktujte přímo naši zákaznickou linku prostřednictvím e-mailu info@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Až na drobné výjimky, všechny zásilky odesíláme ve všední dny do 24 hodin od připsání platby za realizovanou objednávku na náš účet (vyjma platby na dobírku). Z našeho centrálního skladu expedujeme v rámci ČR během následujícího pracovního dne po vyskladnění.
Není-li zásilka ani po několika dnech na cestě, ověřte, zda jste obdrželi e-mail od naší zákaznické infolinky, a to včetně složky Nevyžádaná pošta. Případně se okamžitě obraťte na naši zákaznickou linku prostřednictvím e-mailu info@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887 nebo prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

Zjistíte-li poškození balíčku nebo jeho výraznou deformaci během procesu doručování, máte právo takovou zásilku odmítnout. Pokud však zjistíte poškození až po převzetí balíčku, neprodleně kontaktujte smluvního přepravce zásilky (spol. Zásilkovna) a zahajte proces reklamace. Zároveň kontaktujte naši zákaznickou linku prostřednictvím e-mailu support@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro Vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin. Určitě vám budeme nápomocni a celou záležitost se pokusíme vyřešit k oboustranné spokojenosti.
Pokud se stane, že nedošlo k poškození přepravního boxu, ale obsahu uvnitř, tj. produktu, neprodleně nás kontaktujte některým z výše uvedených způsobů. Vzniklou záležitost budeme neprodleně řešit. Obdobně postupujte pokud by váš balíček obsahoval jiné produkty, příchuť, kterou jste si neobjednali nebo produkt zcela chyběl.

Dárková karta má platnost 12 měsíců od data zakoupení. Máte tak spoustu času na její uplatnění.

Ano, i tuto možnost nabízíme. Jakmile svým blízkým on-line dárkovou kartu s kódem věnujete, mohou ji okamžitě uplatnit a nakoupit na webu www.nyaderm.com – přidat vybranou variantu produktu do košíku. Následně stačí zkopírovat kód dárkové karty a vložit jej do políčka “Uplatnit slevový kód/ Kartu” a pokračovat v platbě.

Nabízíme i možnost věnovat dlouhodobé předplatné jako dárek. V tomto případě postupujte stejně jako v případě, že byste objednávali členství pro sebe. Pouze v poli doručovací adresa a údaje o kupujícím nezapomeňte vyplnit údaje obdarovaného.

3. REKLAMACE A VRÁCENÍ

Nepoškozené a kompletní balení doplňku stravy NYADERM® můžete bez udání důvodu vrátit tak, jak jste jej obdrželi – standardně do zákonné 14 denní lhůty od převzetí objednávky. Peníze za vrácenou objednávku vrátíme na váš účet do 14 dnů od doručení neporušené vrácené objednávky v původním balení na naši adresu. Do vrácené částky se nezahrnují náklady na doručení. Pro více informací kontaktujte naši zákaznickou infolinku prostřednictvím e-mailu support@nyaderm.com nebo na telefonním čísle +420 778 978 887, případně prostřednictvím našeho chatu. Jsme tu pro vás každý všední den od 09:00 do 17:00 hodin, o víkendech od 13:00 do 16:00 hodin.

4. DÁVKOVÁNÍ A SKLADOVÁNÍ

Čím dříve, tím lépe. Přibližně od 25. roku života se na povrchu pleti začínají objevovat první známky stárnutí, jako jsou vrásky, drobné rýhy a nerovnoměrná pigmentace pokožky (tmavé skvrny). Začíná také klesat hladina kolagenu přirozeně produkovaného naším tělem.

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink byl vytvořen tak, aby již během prvních čtyř týdnů pravidelného užívání došlo k využití všech benefitů použitých ingrediencí a jejich vzájemné synergie. Balení po 28 kusech ve 4 praktických krabičkách, reprezentuje ucelenou měsíční kúru, po jejímž užívání byste měli vnímat první viditelné výsledky. Nejlepších výsledků dosáhnete při každodenním užívání doplňku stravy – optimálně po dobu 4 až 6 měsíců. To koresponduje se závěry klinických studií. Většina sledované skupiny účastníků studie jednotlivých účinných látek doplňku stravy vykazovala viditelná zlepšení vybraných parametrů již po 4 – 8 týdnech, jiná část po 16 týdnech pravidelného užívání.

Opatrně odtrhněte sáček (8 g práškové směsi) a jeho obsah nasypte do sklenice o objemu min. 0,3 litru. Přidejte 200 ml vody (nepoužívejte horkou vodu!). Důkladně rozmíchejte tak, aby se na dně sklenice netvořily usazeniny. Počáteční pěnění nebo mírný sediment není na závadu. Doporučujme nemíchat přípravek s produkty na bázi mléka a mléčných kultur. Ovocné a zeleninové šťávy nejsou na závadu.

Nejlepších výsledků a efektivního využití účinných látek dosáhnete konzumací jedné porce doplňku stravy denně na lačno, nebo mezi jídly s odstupem minimálně 2 hodiny. Nepřekračujte doporučenou denní dávku. Nenahrazuje pestrou stravu. Není určeno pro děti, těhotné a kojící ženy.

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink skladujte mimo dosah dětí na suchém místě při teplotě 15-25 ºC. Maximální trvanlivost doplňku stravy činí 24 měsíců od data výroby (uvedeno na obalu).

NYADERM® Anti-aging Drink je možné kombinovat s jinými doplňky stravy, doporučujeme však nepřekračovat doporučený denní příjem jednotlivých účinných látek doplňku stravy, zejména vitamínů a minerálů. Produkt nelze použít jako náhradu pestré stravy. V případě, že si nejste jistí s kterými dalšími doplňky nebo léky na předpis je možné doplněk stravy kombinovat, doporučujeme konzultaci s vaším praktickým lékařem nebo lékárníkem.

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink obdržíte včetně transportního boxu, který chrání balení doplňku stravy před poškozením při přepravě. Uvnitř balení naleznete 4 samostatné krabičky reprezentující jednotlivé týdny užívání doplňku stravy, přičemž každé balení obsahuje 7 sáčků sypké směsi – pro každý den jeden. Díky praktickému týdennímu balení tak můžete mít svoji denní porci stále při sobě a máte tak jistotu, že nikdy nevynecháte. Hmotnost balení činí 224 g, rozměry balení 29,4 cm x 13 cm x 3,7 cm (D x Š x V). Hmotnost kompletní balení včetně transportního boxu činí 550 g, rozměry zásilky doručované přepravní společností: 35,8 cm x 15,8 cm x 4,2 cm (D x Š x V).

5. INFORMACE O FIRMĚ

Receptura doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink byla vyvinuta skupinou evropských specialistů na nutrikosmetiku a je plně pod kontrolu české společnosti Nutriguru, s. r. o. Ta je součástí potravinářské skupiny s pevnými kořeny v České republice. V současné době působí v 4 zemích na 2 kontinentech. Subjekty patřící do skupiny jsou zastoupeny v různých oborech potravinářského průmyslu, od výživových doplňků přes speciální výživu pro sportovce až po kosmetické výživové přípravky pro široké spektrum použití.
Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink je vyráběn v našem mateřském závodě v České republice. Stejně tak balení a skladování výrobku probíhá zde v České republice. Nákupem doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink tak nejen podporujete české odborníky a vědce, ale nepřímo podporujete zaměstnanost obyvatel České republiky.
JSME TU PRO VÁS
KAŽDÝ DEN
Po - Pá 9:00 - 17:00
So - Ne 13:00 - 16:00
POMOC S NÁKUPEM?
KONTAKTUJTE NÁS
Tel.: +420 778 978 887
E-mail: info@nyaderm.com

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Zde Vložte Text Nadpisu

Tající tělové máslo Guam Inthenso

Super výživné máslo, které efektivně zamezuje ztrátě pevnosti pokožky, zpevňuje a obnovuje. Extrémní hydratace pro opravdu vysušenou pokožku.

Tento inovativní produkt na kůži taje působením vašeho tělesného tepla, a činí tak z každé masáže opravdový zážitek. Obsahuje výtažky z řas GUAM a směs cenných přírodních vosků, které vyživují pokožku do hloubky, a jejich zpevňující a elastizující účinky jí dodávají celistvost a pevnost. Díky svému vysokému obsahu bambuckého másla a másla cupuaçu je GUAM Inthenso zvláště vhodné pro ty nejsušší a nejvíce dehydratované typy pleti.

Aktivní látky v jedné kapsli: mg /kap. % DRHP*
Bifidobacterium lactis HN019 biofilm Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm 10 x 109 CFU**        
Extrakt z oliv, granátového jablka, grepu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%) 100 mg (z toho epigallokatechin-3-gallát: 6mg)  
Riboflavin (vit. B2) 1 mg 71,4%
Biotin (vit. B7) 25 ug 50%

*Denní Referenční Hodnota Příjmu

**CFU – kolonie tvořící jednotky při výstupní kontrole z výroby

Složení: Rozpustná glukózová vláknina (glucofiber – prebiotikum), inulin (prebiotikum), extrakt z oliv, granátového jablka, grapefruitu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%), probiotické kultury ve formě biofilmu (Bifidobacterium lactis HN019 biofilm, Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm), glukomannan  (konjakový mannan), riboflavin (vitamín B2), biotin (vitamín B7), přidané látky: plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, guma gellan)

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.