Kontakty

778 978 887

volejte od 10:00 – 19:00

Adresa: NutriGuru s.r.o.,

Hanusova 353/12, 14000 Praha 4 Michle, CZ

Email: info@nyaderm.com

Zákazníci

Velkoodběratelé

Média

FAQ | Zákazníci

Obecně platí, že doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink je vhodný pro všechny zdravé dospělé osoby.  Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink není vhodný pro těhotné a kojící ženy, a to z důvodu vysokého obsahu vitamínů a minerálních látek. Pro plod resp. pro kojené dítě, nejsou vysoké dávky jakýchkoliv vitamínů nebo minerálů ve stravě matky vhodné.

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink není určen a schválen k léčebným účelům. Z pozice výrobce doporučujeme, v případě jakýchkoliv aktuálních nebo chronických zdravotních a výživových omezení, konzumaci jakýchkoliv doplňků stravy vždy konzultovat s lékařem nebo lékárníkem.

Doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink je bez přidaného cukru (slazen pouze přírodními stéviol glykosidy). Neobsahuje umělá barviva ani geneticky modifikované potraviny.

Výrobek může obsahovat stopové množství: mléka, sóji, obilovin obsahujících lepek, vejce, celer a hořčici, jelikož výroba probíhá v závodě, kde se zpracovávají i ostatní potraviny, které výše uvedené alergeny obsahují.

Ne, doplněk stravy NYADERM® Anti-aging Drink ani žádný jiný výrobek z naší dosavadní produkce není testován na zvířatech.

FAQ | Velkoodběratelé

Nabídky na spolupráci zasílejte na e-mail: sales@nyaderm.com. Nezapomeňte připojit informace o tom kde sídlíte a popsat nám, v jakém oboru podnikáte.

Seznam participujících obchodních partnerů a exkluzivních míst kde je možné naše produkty zakoupit, vyjma objednání na našem eshopu, bude brzy k dispozici zde:

1. XYZ – mapa
2. XYZ – mapa

FAQ | Média

S žádostmi o mediální spolupráci, rozhovory, poskytnutí tiskových podkladů apod., kontaktujte: Romanu Horákovou nebo Zitu Vinšovou

S žádostmi o inzertní spolupráci nebo spolupráci formou barteru kontaktujte: Romanu Horákovou nebo Zitu Vinšovou

I s tímto typem spoluprací, prosím oslovte naše kolegyně: Romanu Horákovou nebo Zitu Vinšovou. Kontakty jsou uvedeny výše.

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.