NYADERM® s vámi slaví den zamilovaných! ♥️ Na Valentýna pro vás máme speciální nabídku – slevu 10 % na všechny produkty NYADERM® ProBio i NYADERM® Anti-Aging drink. 
A protože Valentýn je o dárcích, tak jeden pro vás máme připravený.
 
 Pokud nakoupíte minimálně za 3 000 Kč s kódem VALENTYN10, dostanete od nás DÁREK tající tělové máslo GUAM v hodnotě 1 170 Kč, který vám ještě rychleji pomůže ke krásnější pokožce. 
VALENTÝNSKÝ DÁREK
PRO VÁS

Využijte speciální kód VALENTYN10 a získejte slevu 10 % na vše!

Při nákupu nad 3000 Kč navíc získáte dárek zdarma v hodnotě 1170 Kč od Deadia Cosmetics.

Vaše valentýnská objednávka
KÓD: valentyn10
NYADERM® ANTI-AGING DRINK

NYADERM® Anti-aging cíleně a systematicky vyživuje a posiluje pleť, vlasy a nehty zevnitř organismu. Ve všech 3 chuťových variantách obsahuje kvalitní kolagen, ale díky promyšlenému zapojení dalších jedenácti účinných látek funguje efektivněji než běžné kolagenní produkty. Viditelné výsledky očekávejte již po čtyřech týdnech pravidelného užívání.

NYADERM® PROBIO

NYADERM® ProBio je unikátní doplněk stravy obsahující klinicky testovaná probiotika 4. generace. Za zrodem kapslí ProBio je poznatek, že stav střevního mikrobiomu stojí za řadou zdravotních a estetických potíží, ať už se jedná o akné, vrásky, popraskané nehty, alopecii nebo celulitidu.

Tající tělové máslo Guam Inthenso

Super výživné máslo, které efektivně zamezuje ztrátě pevnosti pokožky, zpevňuje a obnovuje. Extrémní hydratace pro opravdu vysušenou pokožku.

Tento inovativní produkt na kůži taje působením vašeho tělesného tepla, a činí tak z každé masáže opravdový zážitek. Obsahuje výtažky z řas GUAM a směs cenných přírodních vosků, které vyživují pokožku do hloubky, a jejich zpevňující a elastizující účinky jí dodávají celistvost a pevnost. Díky svému vysokému obsahu bambuckého másla a másla cupuaçu je GUAM Inthenso zvláště vhodné pro ty nejsušší a nejvíce dehydratované typy pleti.

Zde Vložte Text Nadpisu

Aktivní látky v jedné kapsli: mg /kap. % DRHP*
Bifidobacterium lactis HN019 biofilm Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm 10 x 109 CFU**        
Extrakt z oliv, granátového jablka, grepu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%) 100 mg (z toho epigallokatechin-3-gallát: 6mg)  
Riboflavin (vit. B2) 1 mg 71,4%
Biotin (vit. B7) 25 ug 50%

*Denní Referenční Hodnota Příjmu

**CFU – kolonie tvořící jednotky při výstupní kontrole z výroby

Složení: Rozpustná glukózová vláknina (glucofiber – prebiotikum), inulin (prebiotikum), extrakt z oliv, granátového jablka, grapefruitu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%), probiotické kultury ve formě biofilmu (Bifidobacterium lactis HN019 biofilm, Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm), glukomannan  (konjakový mannan), riboflavin (vitamín B2), biotin (vitamín B7), přidané látky: plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, guma gellan)

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.