Objevte tajemství krásných vlasů s RNDr. Petrem Ryšávkou

Prozradíme vám, jak zlepšit kvalitu a růst vlasů

Rozhovory s odborníkem

Vše, co jste potřebovali vědět o vlasech

Ponořte se do fascinujícího světa vlasových probiotik. Objevte, jak střevní mikrobiom ovlivňuje růst a kvalitu vašich vlasů. Prozradíme vám, čemu se v péči o vlasy vyhnout a hlavně, jak mohou revoluční probiotika Hair ProBio zlepšit kvalitu a růst vašich vlasů.

První probiotika 4. generace na vlasy

Pusťte si video, kde RNDr. Petr Ryšávka vysvětluje, čím jsou probiotika 4. generace na vlasy jedinečné a jak tyto probiotika vnikaly.

Čím je Hair ProBio unikátní?

Tyto probiotika 4. generace přináší čistou bakteriální kulturu v podobě biofilmu. V čem spočívá technologie enterosolventní kapsle? Podívejte se na rozhovor s RNDr. Petrem Ryšávkou.

Pro koho je produkt Hair ProBio vhodný?

V rozhovoru RNDr. Petr Ryšávka vysvětlí, proč je dobré začít s užíváním Hair ProBio. Představí výhody tohoto doplňku stravy, který je speciálně navržen pro podporu zdraví vlasů a pokožky hlavy.

RNDr. Petr Ryšávka vysvětluje, jak se v létě chránit před skrytými riziky

Léto může mít negativní vliv na střevní mikrobiom a vlasové kořínky kvůli UV záření a koupání v přírodních i chlorovaných bazénech. Ve videu vám prozradíme, jak těmto potenciálním problémům předcházet.

K čemu může vést časté vystavovaní se slunečnímu záření?

Jak sluneční záření ovlivňuje kvalitu vaší pleti a vlasů? Pusťte si rozhovor s RNDr. Petrem Ryšávkou.

Jaká jsou rizika spojená s koupáním v bazénech, moři a přírodních koupalištích?

Léto si většina z nás spojuje s koupáním, ať už v bazénech, moři nebo přírodních koupalištích. Ve videu vám RNDr. Petr Ryšávka poradí, na co si dát při letním koupání pozor.

Růst vlasů začíná ve střevech

Proč růst vlasů začíná ve střevech? Základem krásných a zdravých vlasů je totiž mít v pořádku střevní mikrobiom. Roli však hraje i genetika. Je možné ovlivnit vypadávání vlasů způsobené genetickými faktory? A jak celkově zlepšit kvalitu vlasů? Odpovídá RNDr. Petr Ryšávka.

Co přesně označuje termín "Osa střevo – vlasy"?

Osa střevo-vlasy je relativně nový termín, který ukazuje úzké propojení střevního mikrobiomu a zdraví vlasů, zejména pokožky s vlasovými folikuly. Jak probiotika podporují zdraví vlasů, vysvětlí RNDr. Petr Ryšávka.

Jaký vliv má mikrobiom na vypadávání vlasů?

V rozhovoru s RNDr. Petrem Ryšávkou se dozvíte, jaký vliv má nerovnováha střevního mikrobiomu na zdraví vlasů.

Správná péče o vlasy. Co způsobuje vypadávání vlasů a jak tomu předcházet?

Základem krásných a zdravých vlasů je správná péče. Nadměrné používání stylingových produktů a časté mytí mohou vlasové folikuly poškodit a vést k vypadávání vlasů. RNDr. Petr Ryšávka poradí, jak o vlasy správně pečovat.

Jak často je vhodné umývat si vlasy šamponem?

RNDr. Petr Ryšávka se s vámi podělí o doporučení, jak často si mýt vlasy šamponem, aby vaše vlasové folikuly zůstaly v rovnováze.

Proč není vhodné často používat stylingové produkty na vlasy?

Podívejte se na rozhovor s RNDr. Petrem Ryšávkou, který vysvětlí, jak časté používání stylingových produktů, jako jsou laky, gely či tužidla, ovlivňuje vlasové folikuly.

Biofilm, paraprobiotika a fermentace

Co to je biofilm, paraprobiotika a proces fermentace? RNDr. Petr Ryšávka prozradí, v čem je technologie vzniku Hair ProBio unikátní.

Co je to biofilm a jaké jsou jeho výhody?

Biofilm představuje novou generaci probiotik, kde jsou bakterie navázány na speciální potravinářské částice a vytvářejí tak komunitu – společenství. V rozhovoru RNDr. Petr Ryšávka odhalí výhody probiotik 4. generace ve formě biofilmu.

Můžete vysvětlit fermentační proces a jeho benefity?

Tento proces zvyšuje stravitelnost a nutriční hodnotu potravin, podporuje zdraví střevní mikroflóry a posiluje imunitní systém. O benefitech této technologie se dozvíte v rozhovoru s RNDr. Petrem Ryšávkou.

Často kladené otázky

Probiotika 4. generace přináší čistou a živou bakteriální kulturu ve formě biofilmu, jehož přítomnost je důležitá pro přilnutí bakterií na střevní epitel. Svou strukturou se blíží reálnému stavu, v jakém se vyskytují na střevní sliznici. Mají optimalizovány podmínky pro rychlou adhezi na střevní epitel, vyznačují se vyšší stabilitou a vyšší odolností vůči kyselému pH žaludku (*). Více informací

Osa střevo-vlasy je relativně nové označení, které poukazuje na úzké propojení střevního mikrobiomu a vlasů zdraví a kondice vlasů – zejména pak pokožky, ve které se nacházejí vlasové váčky (folikuly). Nerovnováha střevního mikrobiomu může mít za důsledek vyvolání autoimunitních reakcí proti vlasovým folikulům, jako je například alopecie.*
Mezi nejdůležitější faktory, které souvisí i se zdravím střevního mikrobiomu a vlasů, patří psychická pohoda. Stres totiž dokáže ovlivnit nejen kondici vlasů, ale i prostředí střevního mikrobiomu. Dalším důležitým faktorem je správná výživa a volba vhodné kosmetiky. Negativní dopady na střevní mikrobiom a kondici vlasů může mít nadužívání antibiotik, ale i dalších typů léčiv, které mohou vést až k alopecii, tedy vypadávání vlasů.*
Produkt NYADERM® Hair ProBio je vhodný pro každého, kdo chce pečovat o své vlasy. NYADERM® Hair ProBio obsahuje probiotika, která podporují střevní mikrobiom a zároveň působí na osu střevo- vlasy.*
Biofilm je nová generace probiotik, které jsou navázány na speciální potravinářské částice, kde bakterie vytváří určitou komunitu – společenství. Probiotika 4. generace se vyznačují vyšší stabilitou a vyšší odolností vůči kyselému pH žaludku, což znamená, že jejich výsledný efekt může být mnohem lepší ve vztahu k regulaci střevního mikrobiomu.* Všichni známe tvrzení, že v jednotě je síla a u bakterií to platí samozřejmě také.

(*) RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D., molekulární biolog a expert na probiotika

Potřebujete poradit?

Napiště nám, co vás trápí

Odesláním rezervace souhlasíte se zásadami ochrany soukromí

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Zde Vložte Text Nadpisu

Tající tělové máslo Guam Inthenso

Super výživné máslo, které efektivně zamezuje ztrátě pevnosti pokožky, zpevňuje a obnovuje. Extrémní hydratace pro opravdu vysušenou pokožku.

Tento inovativní produkt na kůži taje působením vašeho tělesného tepla, a činí tak z každé masáže opravdový zážitek. Obsahuje výtažky z řas GUAM a směs cenných přírodních vosků, které vyživují pokožku do hloubky, a jejich zpevňující a elastizující účinky jí dodávají celistvost a pevnost. Díky svému vysokému obsahu bambuckého másla a másla cupuaçu je GUAM Inthenso zvláště vhodné pro ty nejsušší a nejvíce dehydratované typy pleti.

Aktivní látky v jedné kapsli: mg /kap. % DRHP*
Bifidobacterium lactis HN019 biofilm Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm 10 x 109 CFU**        
Extrakt z oliv, granátového jablka, grepu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%) 100 mg (z toho epigallokatechin-3-gallát: 6mg)  
Riboflavin (vit. B2) 1 mg 71,4%
Biotin (vit. B7) 25 ug 50%

*Denní Referenční Hodnota Příjmu

**CFU – kolonie tvořící jednotky při výstupní kontrole z výroby

Složení: Rozpustná glukózová vláknina (glucofiber – prebiotikum), inulin (prebiotikum), extrakt z oliv, granátového jablka, grapefruitu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%), probiotické kultury ve formě biofilmu (Bifidobacterium lactis HN019 biofilm, Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm), glukomannan  (konjakový mannan), riboflavin (vitamín B2), biotin (vitamín B7), přidané látky: plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, guma gellan)

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.