NYADERM ProBio

Luxury probiotic skin therapy

„Pokud je střevní mikrobiom v nerovnováze, pronikají škodlivé mikroby střevní bariérou. Tím trpí kožní mikrobiom a na kůži začnou převládat škodlivé bakterie. Důsledky uvidíte na vlastní oči v zrcadle v podobě ztenčující se kůže, stařeckých skvrn, vrásek, akné a ekzému.“ 1

Steven R. Gundry, MD

Probiotika pro mládí a krásu

Klinické studie potvrdily pozitivní účinky probiotik na pleť. Existuje totiž osa „střevo-kůže“, díky níž probiotické bakterie ze střeva příznivě působí na pokožku*. Výhody probiotik jsou i v tom, že dokážou přirozeným způsobem obnovit hydratační procesy v pokožce. Jejich pravidelným užíváním si vylepšíte kvalitu pleti, protože probiotika vyrovnávají pH pokožky a podporují čisticí procesy v pórech. Poradí si také s pupínky, ekzémy, akné a ochraňují přecitlivělou pleť. Vhodně zvolená probiotika zabraňují i tvorbě předčasných vrásek, a tím celkově zpomalují stárnutí pleti.

„Běžná probiotika jsou z velké části zničena již v žaludku agresivními trávicími šťávami, silně devastační účinek má i žluč ve dvanácterníku.“*

RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D.

Probiotika 4. generace

Vývoj nové generace probiotických kultur je výsledkem mnohaletého výzkumu, který se systematicky zaměřil na řetězec procesů uvnitř organismu. Probiotika 4. generace proto přinášejí čistou bakteriální kulturu ve formě biofilmu, jehož přítomnost je nezbytná pro přilnutí bakterií na střevní epitel. Souvislá vrstva bakterií biofilmu vytváří ochrannou a stimulační bariéru, která má vyšší stabilitu a odolnost vůči kyselému pH žaludku2. Biofilm tak v trávicím traktu poskytuje pokožce prospěšným bakteriím efektivní ochranu před zničením.

„Stárnutí člověka a zvýšení rizika úmrtí určují zásadním způsobem střevní bakterie. Jejich složení se během života dosti výrazně mění. Např. bifidobakterií, které bývají označovány jako „bakterie věčného mládí“, mívají kojenci ve střevě až devadesát procent, u sedmdesátiletého seniora však bývá jejich množství sníženo na pouhé tisíciny procenta.“*

RNDr. Petr Ryšávka, Ph.D.

NYADERM ProBio

Obsahuje klinicky testované probiotické bakteriální kmeny Bifidobacterium lactis HN019 a Lactobacillus rhamnosus HN001 ve formě biofilmu s ověřeným účinkem na osu „střevo-kůže“. Vykazuje unikátní schopnost modulovat intenzitu regenerace pokožky3. Množství 10 miliard probiotických bakterií (tzv. CFU - colony forming unit) je zvoleno právě s ohledem na klinické studie a představuje optimální dávku pro dosažení efektivního účinku na pokožce.

Flavobiotika - proti stárnutí pleti

NYADERM ProBio je dále obohacen o prebiotika Glucofiber, Inulin a Glukomannan stimulující růst probiotik (*), vitaminy Riboflavin a Biotin pro udržení normální funkce pokožky a koncentrovanou směs polyfenolů, tzv. flavobiotik z oliv, granátového jablka, grepu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje. Použité množství polyfenolů vykryje půldenní porci ovoce a zeleniny.

Rostlinné polyfenoly mají mimořádné antioxidační vlastnosti, působící příznivě proti projevům stárnutí4. Současně působí jako prebiotika stimulující zdravý střevní mikrobiom. Ovlivňují i kardiovaskulární systém včetně cév, čímž zásadně přispívají k udržení zdravého prokrvení pokožky. Díky tomu se udržuje její pevnost, pružnost a hydratace.* Klinické studie prokázaly, že např. polyfenoly obsažené v granátovém jablku mají fotoochranný účinek a pomáhají pokožce vyrovnat se s poškozením od UV záření5. Navíc snižují ztrátu kolagenu a zmírňují rozpadání kožních bílkovin. Pokožka si díky tomu lépe udrží elasticitu a mladistvý vzhled6.

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.