NYADERM® Produkty

NYADERM® Anti-Aging Drink je moderní doplněk stravy, který cílí a redukuje pravé příčiny stárnutí organismu a pleti.

NYADERM® ProBio je unikátní doplněk stravy obsahující optimalizovanou kombinaci klinicky testovaných probiotik 4.generace, prebiotik, flavobiotik, riboflavinu a biotinu.

Anti-Aging drink
ProBio
NYADERM® Anti-Aging kúry
Základní kúra

Základní péče určená všem, kteří netrpí výraznějšími projevy stárnutí pleti.

Během prvního měsíce užívání příznivě působí především na drobné vrásky, jemné linky a stav nehtů.

2 490 Kč
/ měsíc
Den 89 Kč / Celkem 2490 Kč
Pečující kúra

Systematická péče cílená na viditelné nežádoucí projevy stárnutí pokožky a problémy s vlasy.

Během dvou měsíců užívání, účinně působí na nežádoucí projevy stárnutí pleti, poškozené vlasy a nehty.

2 250 Kč
/ měsíc
Den 80 Kč / Celkem 4 500 Kč
Intenzivní kúra

Intenzivní péče určená všem, kteří potřebují potlačit výrazné známky stárnutí pleti a podpořit růst vlasů.

Nejvýhodnější a nejúčinnější dlouhodobá kúra cílená na obnovu pleti, zdravé a silné vlasy.

1 990 Kč
/ měsíc
Den 71 Kč / Celkem 5 970 Kč
Sada vzorků

Váháte s nákupem a nejste si jisti? Testovací sada až k vám domů je přesně co hledáte. Tři lahodné příchutě na zkoušku bez jakýchkoliv závazků – vyberte si vaši nejoblíbenější chuťovou variantu.

Příchutě

Natural

Mango

Cappuccino

NYADERM® ProBio

NYADERM® ProBio je unikátní doplněk stravy obsahující optimalizovanou kombinaci klinicky testovaných probiotik 4.generace, prebiotik, flavobiotik, riboflavinu a biotinu. Obsažené účinné látky cílí na řešení problémů:

1 490 Kč
NYADERM® Symbio efekt
Anti-Aging drink + ProBio

"Souběžné užívání NYADERM® Anti-Aging drinku a NYADERM® ProBio je nejvyšší úrovní péče o pokožku, vlasy a nehty. Užití obou unikátních produktů souběžně se odborně označuje jako „symbiotický efekt“, protože působí společně směrem k jednomu cíli. To je velmi účinné a praktické, protože střevní mikrobiom se klíčovým způsobem podílí na trávení určitých složek potravy a ve střevě podporuje tvorbu prostředí nutného k optimálnímu vstřebávání důležitých živin. Tím se výrazně zvýší biologická dostupnost specifických živin a ochranných látek, které jsou nezbytné pro obnovu a ochranu pokožky."

RNDr. Petr Fořt, CSc.,
expert na výživu a klinický biochemik

Často kladené otázky

Jakou vybrat variantu úhrady?

U pečující a intenzivní kúry jsou k dispozici 2 varianty úhrady – jednorázová a měsíční platba.

Jednorázová platba
Užívejte si účinky pečující a intenzivní kúry (délka 2 a 3 měsíce) a zapomeňte na starosti s objednáváním a vyzvedáváním. Po uhrazení celé kúry vám všechny produkty přijdou najednou. Šetříte čas i peníze, protože v tomto případě neplatíte dopravu.

Měsíční platba
Užívejte si účinky pečující a intenzivní kúry (délka 2 a 3 měsíce), plaťte ale každý měsíc zvlášť. Vaše objednávka na pokračování na další měsíc se vytvoří automaticky vždy 21. den od převzetí prvního produktu. Vaše zásilka se odesílá ihned po úhradě.

Koupí kúry za zvýhodněnou cenu se zavazujete k postupnému odběru celé kúry (délka 2 a 3 měsíce).

Prokazatelné výsledky nutrikosmetického doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink budete vnímat již po čtyřech týdnech pravidelného užívání. Klinické studie patentovaných látek obsažených v doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink potvrdily, u převážné části respondentů, zlepšení a skvělé výsledky sledovaných parametrů již po 4-8 týdnech užívání, jiná část po 16 týdnech pravidelného užívání.* Nejlepších výsledků bude dosaženo při každodenním a pravidelném používání. Ideální doba užívání doplňku stravy je 6 měsíců. Následně doporučujeme měsíční pauzu, po které je vhodné celý cyklus zopakovat.

Na základě klinické studie provedené producentem kolagenního hydrozlyzátu VERISOL® německé společnost Gelita bylo zjištěno, že aby kolagenový hydrozlyzát získaný z ryb fungoval a dosahoval studiemi uvedených efektů, musí ho být použito 2x více ve srovnání s kolagenem získaným z hovězího skotu.

Zdravá hladina kolagenu může pomoci zachovat pružnou a pevnou pokožku.Užívání jakéhokoliv kolagenu z hlediska jeho typu a kvality však automaticky neznamená obnovu tvorby tělu vlastního kolagenu. Nepřítelem kolagenu je elastáza, silný enzym, který je schopný štěpit bílkovinu elastin (důležitá součást pojiva). Výsledkem zvýšené aktivity elastázy je potenciální degradace síly pokožky, její pružnosti a následný dopad na tón pleti a její celkový vzhled.

Předně je zapotřebí zdůraznit, že vlastnosti kůže ovlivňují vnitřní a vnější faktory které na lidský organismus v průběhu života nevyhnutelně a přirozeně působí. Přibližně od 25. roku života se na povrchu pleti začínají objevovat první známky stárnutí jako jsou vrásky, drobné rýhy a nerovnoměrná pigmentace pokožky (tmavé skvrny). Nutrikosmetický doplněk stravy NYADERM® je určen všem, kteří chtějí tento proces zpomalit a docílit viditelně lepšího stavu pokožky, vlasů a nehtů.

Účinné látky obsažené v doplňku stravy NYADERM®  pomáhají pečovat o pokožku postiženou negativními vnitřními a vnějšími vlivy stárnutí, jak potvrdily klinické studie jednotlivých patentovaných látek. Zejména jejich schopnost obnovy pojivové tkáně a předcházet viditelným známkám stárnutí kůže.

Unikátní kombinace ingrediencí doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink působí na širší spektrum problémů. Zejména na omezení procesů rychlé degradace: elastinu (v důsledku zvýšené aktivity enzymů elastázy a želatinázy),  kolagenu a úbytku tukové vrstvy kůže. Užívání doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink podporuje hydrataci kožních buněk a zvýšuje produkci tělu vlastního kolagenu, který je zodpovědný za mladistvý vzhled pokožky. Zároveň tělu dodává prospěšné fytonutrienty a zásadotvorné látky (uhličitany a hydrogenuhličitany), stejně jako důležité vitamíny, antioxidanty a minerály.

NYADERM® Anti-aging Drink je exkluzivní nutrikosmetický doplněk stravy, který se zaměřuje na pravou příčinu stárnutí organismu a pleti. Komplexní receptura patentovaných ingrediencí působí současně na širší spektrum problémů, zejména omezením aktivity enzymů elastázy a želatinázy, snižujících pružnost kůže, vedoucích k tvorbě vrásek. Cílené dodání „vitamínů nové generace“ tzv. fytonutrientů rostlinného původu, chrání pokožku proti působení volných radikálů. Společně se zásadotvornými látkami (uhličitany a hydrogenuhličitany) účinně zpomalují stárnutí buněk. Klinické studie patentovaných látek obsažených v doplňku stravy NYADERM® Drink potvrdily u převážné části respondentů zlepšení a skvělé výsledky sledovaných parametrů již po 4 týdnech užívání. Výsledný efekt je při pravidelné konzumaci (ideálně 6 měsíců) viditelně patrný a přetrvává dlouhodobě. Jednou z použitých patentovaných účinných látek je mj. nejčistší forma molekulárního kolagenového hydrolyzátu na bázi tzv. peptidů. Ty se zcela odlišují od běžně používaných kolagenů. Molekulární kolagen na bázi peptidů je vysoce stabilní v trávícím traktu, a může tak rychle a efektivně putovat přímo do pokožky, kde působí jako výživná „infuze“ pro vaši pleť.

Klinicky prokázané účinky patentovaných látek obsažených v doplňku stravy NYADERM® Anti-aging Drink potvrdily již po 4 týdnech užívání:
– obnovu tvorby zdravé pokožky a ochranu stávající hladiny kolagenu v těle;
– zvýšenou stimulaci a produkci tělu vlastního kolagenu;
– zlepšení elasticity, pevnosti a struktury povrchu pokožky;
– redukci drobných vrásek a rýh stejně jako viditelných projevů celulitidy;
– zvýšení odolnosti, objemu a síly vlasů, zpevnění nehtů.

Při užívání nutrikosmetického doplňků stravy NYADERM® Anti-aging Drink nebyly zjištěny vedlejší účinky. Doplněk stravy NYADERM® disponuje certifikátem o zdravotní bezpečnosti vydaným Státním zdravotním ústavem ČR.

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Slevový kód:

*Platí pouze 48 hodin pro objednávky nad 1490 Kč.

Krásný dárek
od srdce

Využijte slevu 10% a udělejte radost sobě nebo své mamince prémiovou péčí, kterou si zaslouží.

Zde Vložte Text Nadpisu

Tající tělové máslo Guam Inthenso

Super výživné máslo, které efektivně zamezuje ztrátě pevnosti pokožky, zpevňuje a obnovuje. Extrémní hydratace pro opravdu vysušenou pokožku.

Tento inovativní produkt na kůži taje působením vašeho tělesného tepla, a činí tak z každé masáže opravdový zážitek. Obsahuje výtažky z řas GUAM a směs cenných přírodních vosků, které vyživují pokožku do hloubky, a jejich zpevňující a elastizující účinky jí dodávají celistvost a pevnost. Díky svému vysokému obsahu bambuckého másla a másla cupuaçu je GUAM Inthenso zvláště vhodné pro ty nejsušší a nejvíce dehydratované typy pleti.

Aktivní látky v jedné kapsli: mg /kap. % DRHP*
Bifidobacterium lactis HN019 biofilm Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm 10 x 109 CFU**        
Extrakt z oliv, granátového jablka, grepu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%) 100 mg (z toho epigallokatechin-3-gallát: 6mg)  
Riboflavin (vit. B2) 1 mg 71,4%
Biotin (vit. B7) 25 ug 50%

*Denní Referenční Hodnota Příjmu

**CFU – kolonie tvořící jednotky při výstupní kontrole z výroby

Složení: Rozpustná glukózová vláknina (glucofiber – prebiotikum), inulin (prebiotikum), extrakt z oliv, granátového jablka, grapefruitu, pomeranče, borůvek a zeleného čaje (polyfenoly 51%), probiotické kultury ve formě biofilmu (Bifidobacterium lactis HN019 biofilm, Lactobacillus rhamnosus HN001 biofilm), glukomannan  (konjakový mannan), riboflavin (vitamín B2), biotin (vitamín B7), přidané látky: plnidlo (hydroxypropylmethylcelulosa), látka protispékavá (hořečnaté soli mastných kyselin), směsná složka: složení tobolky (hydroxypropylmethylcelulosa, guma gellan)

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.