Dvojí zásah - jedna cena

Užijte si speciální akci zaměřenou na urychlení odstraňování příčin vzniku celulitidy a snížení její viditelnosti. To vše díky unikátnímu konceptu založeném na principu dvojího působení – zvenku i zevnitř současně.

Bahenní zábaly GUAM nastartují odbourávání celulitidy, podporují kožní mikrocirkulaci v buňkách a omezují její rozvoj zvenku. Patentované ingredience obsažené v anti-aging kúře NYADERM® Anti-aging Drink naopak působí zevnitř a brání tak celulitidě vystoupit na povrch pokožky. 

Omezená akce - platí pouze na prvních 200 objednávek!

Základní kúra + 500g bahna GUAM

S chladivým efektem na střední celulitidu

+ se slevovým kódem "bahnazdarma"
bahno GUAM v hodnotě 1 350 Kč

2 490 Kč

Intenzivní kúra + 1000g bahna GUAM

Proti těžké celulitidě

+ se slevovým kódem "bahnazdarma"
bahno GUAM v hodnotě 2 250 Kč

5 970 Kč
*platí pouze pro jednorázovou platbu

Přehrát video

Síla je v synergii!

Vámi oblíbené bahenní zábaly GUAM dokáží účinně bojovat proti celulitidě zvenčí. Ideální však je působit současně i zevnitř vašeho organismu. Proto bych vám ráda představila unikátní řešení v podobě spojení kúry GUAM s anti-aging drinkem NYADERM®

Osobně tento nový český anti-aging drink užívám dlouhodobě a vidím lepší výsledky. Proto věřím, že GUAM ve spojení s NYADERM® vytváří silný tým produktů v boji proti celulitidě.

Vaše bohyně Míša

3. Uvedená denní sazba je platná v případě zvýhodněného členství v rámci NYADERM BEAUTY CLUB, zvolené varianty časově neomezeného předplatného a odběru minimálně 4 ks NYADERM® Anti-aging Drink během kalendářního roku. Ceny jsou uvedeny včetně DPH (15%) a příslušných poplatků. Neobsahují ale poplatky za doručení (není-li uvedeno jinak).

1. V závislosti na výsledcích klinických studií patentovaných složek obsažených v přípravku NYADERM® Anti-aging Drink v množství odpovídajícím provedeným klinickým studiím.